telefon
vpliss

Vpills Penis Büyütücü

150 TL

V-PILLS GOLD Penis büyütücü haptır. Penisinizin küçük olmasından dolayı mutsuz musunuz? V-PILLS Gold ile hayalinizdeki penis boyutuna ulaşabilirsiniz. Penisinizin daha uzun ve daha kalın olmasını istiyorsanız artık daha fazla zaman kaybetmenize gerek kalmadı. Karşınızdaki ürün ile hayalleriniz gerçeğe dönüşmek üzeredir. Ürün içeriği tamamen doğal bitkilerden oluşmaktadır. T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onaylı Bir Gıda Ürünüdür. Hologramlı bir ürün olması sebebiyle orijinalliği konusunda rahatlıkla sorgulama yaptırabilirsiniz. Piyasalarda satılan sahte ürünlerde hologram yoktur. Ancak bizim ürünlerimiz tamamen orijinal ürünlerdir. Ve hologramlıdır. Şüphe duyma durumunda istediğiniz klinik testlerden geçirebilirsiniz. Vizyonumuz, müşteri memnuniyetini hat safhada tutmaktır. Ürünün 1 kutusunda 60 adet hap bulunur. Bu hapları sabah ve akşam olmak üzere 12 saat arayla kullanmanız gerekmektedir. Tok karına tüketilmesi gerekmektedir. Asıl etki için 3 kutu bitirmeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda beklenilen hedefin gerçekleşeceğinden hiçbir şüpheniz olmasın.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz