telefon
nely8

1 Kutu Nely8 Geciktirici

79 TL

Nely8 Long Time ürünü erken boşalma problemlerine çözüm bulmak için geliştirilmiş bir geciktirici ürünüdür. Erkek cinsel sağlık pazarına hızlı bir giriş yapan Nely8 oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ayrıca etki düzeyi açısından diğer ürünlere oranla yüksek seviyededir. Ürün kullanımı cinsel aktivite öncesinden yaklaşık olarak 10-15 dakika öncesinde penis bölgesine yedirilerek sürülmelidir. Ayrıca bir süre sonra cinsel bölge yıkanmış olsa bile Nely8 etkisini kaybetmeyecektir. Uzun soluklu bir cinsellik için vazgeçilmeniz olacaktır. Kutu içeriğinde 10 adet küçük paketler bulunmaktadır. Her bir paket tek kullanımlıktır. Bu durum ürünün diğer ürünlerle kıyaslandığında daha Hijyenik ve etkili olduğunu gözler önüne sermektedir. Tamamen orijinal ve faturalı olan ürünümüz erken boşalma sorunu yaşayan hastalarımızın tedavisinde kullanılmaktadır. Muazzam bir dış görünüşe sahip olan Nely8 kullanım sonrası müşteri memnuniyetini hat safhada tutmayı başarmıştır. Sizler de muazzam bir ürünle tanışmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek bu geciktirici kremin siparişini verebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz