telefon
geciktirici-sprey

1 Kutu Geciktirici Sprey Viga 50000

59 TL

Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey, erkeklerin cinsel aktivitelerindeki erken boşalma sorunlarında kullandıkları ürünlerin başında gelmektedir. Üretim yeri Almanya’dadır. Ürünü kullanırken, penisinize biraz mesafeli tutmanız gerekmektedir. Ve penisin baş kısmının üstüne ve altına doğru fıslatılmalıdır. Daha etkili olması için çok fazla Fıslatmanızın bir etkisi yoktur. Daha fazla sıkılması durumunda çiftinizin oral yapması anında ağzına acımsı bir tat gelebilir. Bu tadın oluşmaması için sadece 2-3 kez Fıslatılması yeterlidir. Bu işlemi her cinsel aktivite öncesi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca cinsel aktiviteye başlamadan 10 dakika öncesinde yapılmalıdır. Geciktirici sprey ürünlerini cinsel bölgeye temas ettirdikten hemen sonrasında cinsel ilişkiye girmenizin durumunda ürün etkisini hissedemeyebilirsiniz. Bu yüzden her kullanım sonrasında 10 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir. Ürün siparişi için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz