telefon
geciktirici-sprey

1 Kutu Geciktirici Sprey Viga 150000

59 TL

Süper Viga 150000 Geciktirici Sprey kullanımı erkek bireylerimizin cinsel aktivitelerinde erken boşalma sorunlarının çözümünde kullandıkları bir üründür. Aynı marka adı altında farklı ürünler vardır. Sadece rakamsal olarak kodlama farkları vardır. Ürün kaliteleri hemen hemen de aynıdır. Geciktirici sprey çeşitlerinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Kullanımı çok pratik olan bir üründür. Geciktirici spreylerin kullanımı aynıdır. Penisin baş kısmının alt ve üst bölgesine belirli bir mesafeden sıkılarak uygulanır. İlişkiden yaklaşık 10 dakika önce kullanılır. Kullandıktan sonra ön sevişmeye devam edilir. Bu nokta da ürün, penise olan etkinliğini pekiştirmeye başlar. Sizler ön sevişme ile aslında ürün etkisini başlatması için zaman kazanmış olursunuz. Ayrıca Bayan Partnerler her daim ön sevişmeden memnun kalmaktadırlar. Aslında yapılması gereken iki işlevi de gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Sipariş formunu doldurarak geciktirici sprey ürününü istediğiniz adresinize sipariş verebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz