telefon
stag-geciktirici

1 Kutu Geciktirici Sprey Stag 9000

49 TL

Stag 9000 Geciktirici Sprey ürünleri Türkiye piyasasının her köşesine dağılmış durumda. Bu ürün markasını sadece Online eczaneler değil, Yerli eczanelerde de bulabilirsiniz. Yerli eczaneler de bulunan en yaygın Geciktirici Sprey Stag 9000’dir. Geciktirici sprey ürünlerinin kullanımı diğer spreyler ile aynıdır. Cinsel ilişkiden 10 dakika öncesinde. Ürünü kullanmadan önce penisin alt ve üst kısmına Fıslatmanız gerekir. Genel olarak penis, Ereksiyon halindeyken bu işlemi uygularsanız, sizin için daha verimli olmaktadır. Her cinsel aktivite öncesinde ürün kullanımını yenilemeniz gerekmektedir. Ürünü kullandıktan sonra kendinizi sadece Stag 9000’e odaklamayınız. Ürün kullanımı yapıldıktan sonra bile psikolojik olarak aslında bu tarz ürünleri kullanmadığınızı düşünmeye çalışmalısınız. Bu şekilde davranmanız ilişki süresinizi daha da uzatacaktır. Çünkü bu noktada fizyolojik değil psikolojik bir rahatsızlık durumu oluşabilir. Bunun önüne geçmek için ürün kullanımından sonra çok rahat olmalısınız. Sipariş sürecini tamamlamak için sizler için hazırlanan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz