telefon
geciktirici-krem

1 Kutu Geciktirici Krem Viga 50000

59 TL

Süper Viga 50000 Geciktirici Krem diğer muadillerine göre farklı bir yapıya sahiptir. Aynı markanın ve modelin sprey ürünü de mevcuttur. Arasındaki fark birinin krem ve diğerinin sprey olarak üretilmiş olmasıdır. Bu iki farkın aslında müşterinin zevkine hangisi hitap ediyorsa onu kullanması içindir. Etken maddeleri ve etki düzeyleri aynı orandadır. Geciktirici Krem Viga 50000 cinsel ilişkiden 10 dakika önce penisinizin baş kısmına ve çevresine sürülür. Kremi çok sürmenize gerek yoktur. Mercimek tanesi kadar bir kremi, sürmeniz gereken bölgeye yedirerek sürmeniz yeterlidir. Oral yapıldığında ağızda bir tat veya koku bırakmaz. Herhangi bir yan etkisini yaşamazsınız. Ancak her cinsel ilişki öncesinde kullanılması önerilmektedir. Fiyat bazından gayet ekonomik fiyatlara bu ürünü sipariş verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sizler için ayrılmış olan sipariş formunu doldurmaktır. Ayrıca sorularınız için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz